HOME STAGING

Při prodeji jakéhokoli domu či bytu záleží na prvním dojmu. Je samozřejmé, že dobře naaranžovaná nemovitost může výrazně ovlivnit její prodejní potenciál.

Cílem je vyzdvihnout přednosti nemovitosti a vytvořit emocionální spojení s potenciálními kupci a nájemníky. Zaměřuje se na vytvoření vizuálního příběhu, který zaujme potenciální kupující od okamžiku, kdy otevřou dveře nebo si prohlédnou online nabídku. Strategické rozmístění nábytku, vybrané dekorace a neutrální barevné palety vytvářejí harmonické prostředí, které zanechává trvalý dojem a podporuje emocionální vztah k nemovitosti.

 

Home staging posiluje myšlenku emotivnějšího nákupu. Staging místnosti umožňuje potenciálnímu kupujícímu nebo nájemníkovi, aby si skutečně představil, jak v daném prostoru žije. Když se někdo dokáže s nemovitostí spojit na osobní úrovni a představit si, jak si tento prostor užívá mezi rodinou a přáteli, je to silný emocionální tah směrem ke koupi. Důraz na pečlivě cílenou inscenaci je nezbytný také proto, že musí odrážet životní styl a aspirace jednotlivce. Špičková inscenace vytváří prázdné plátno, na které si lidé mohou promítnout svůj život, aniž by působila tak obyčejně, že by působila nudně a neinspirativně.

 

 

Příprava nemovitosti je důležitá, jak v případě interiéru dané nemovitosti, tak i v exteriéru nemovitosti, pokud máme v úmyslu prodat rodinný dům či luxusní vilu.

Důvod, proč je home staging tak důležitý, je ten, že může zvrátit prodej, který se jinak nehýbal.

Jako prodávající máte velkou konkurenci a můžete se vsadit, že potenciální kupující již viděli jiné nemovitosti a jsou ochotni navštívit další.

Pokud chcete vyniknout nad konkurencí, musíte svou nemovitost připravit na prodej tak, aby vypadala úchvatně, nebo musíte snížit cenu. Přiznejme si tvrdá fakta: Žádný prodávající není ochoten nebo nebude chtít snížit cenu své nemovitosti, a proto je staging ideálním řešením pro zajištění atraktivnější prodejní ceny!

Pokud tedy prodáváte svou nemovitost, je home staging tou nejlepší cestou, jak si zajistit lepší prodejní cenu! Nemovitosti jsou časově omezený trh, a vy nechcete, aby vaše nemovitost zůstala na trhu, chcete vyniknout!

 

 

Zvýšení vnímané hodnoty

Při home stagingu se snažíme minimalizovat negativa a zdůraznit pozitiva prodávané nemovitosti, abychom udělali co nejlepší dojem. Začínáme s úklidem a depersonalizací, abychom odstranili všechny potenciální rušivé prvky. Tyto jednoduché aktualizace pomohou vyzdvihnout jedinečné vlastnosti domu a zvýšit jeho vnímanou hodnotu.

Není pochyb o tom, že tmavá, prázdná nemovitost nevzbudí stejnou pozornost jako nemovitost naplněná moderním, poutavým nábytkem a doplňky. Nejenže to kupujícím okamžitě pomůže představit si nábytek v prostoru a to, jak bude odpovídat jejich životnímu stylu, ale také to vytvoří prostornější a přívětivější místnost.

Jak ukazuje realitní praxe, home staging nemovitosti při prodeji má tendenci prodávat nejen rychleji než neinscenované domy, ale může také potenciálně vést k vyšší prodejní ceně, což je pro mnoho prodávajících výhodná investice.

Vzhledem k tomu, že téměř všichni kupující používají při hledání domů online nástroje, mít krásně zinscenované fotografie v inzerci nemovitosti přiláká více kupujících a zvýší zájem o váš domov. Základem kvalitního home staggingu je odbornost, porozumění psychologii kupujících a aktuálním trendům na trhu.

Pokud máte zájem profesionálně připravit, prezentovat a prodat vaši nemovitost, kontaktujte mě, ráda se budu věnovat vašim nemovitostem.

*
*
*
fname: email: lname: phone: