Maria Kopřivová odhaluje svou tajemnou pracovní pozici v zábavné show Inkognito na TV Prima

Věřím, že každý z nás touží po práci, která ho naplňuje a dělá šťastným. A já jsem jednou z těch šťastných, kteří našli svou vášeň právě v tom, co dělají. Ať už jsem kdekoli, vždy se snažím působit pozitivně a energicky.

Inkognito TV Prima Maria Kopřivová host realitní makléř Praha Středočeský kraj Jižní Morava reality Kostarika Libor Bouček Jakub Prachař Ondřej Brzobohatý jak vybrat makléře v Praze luxusní nemovitosti neveřejná nabídka nejlepší makléř v Praze developerské projekty

A tak jsem se stala hostem oblíbeného zábavného pořadu Inkognito na TV Prima, který moderuje Libor Bouček.       

S jakým úkolem? No přece s tím, aby tým známých tváří, včetně Jakuba Prachaře, Adély Gondíkové, Ondřeje Brzobohatého a Miloše Pokorného, uhodl, čím se vlastně živím. Budou tohle slavné osobnosti schopné odhalit?

Mám za sebou spoustu zážitků a dobrodružství, ale tohle bylo něco jiného. Byla to výzva, která mě vážně bavila. A já jsem byla natolik nervózní, že jsem ani nedokázala odhadnout, jestli mě uhodnou. Ale to už je všechno na vás!

Takže nezapomeňte sledovat ve čtvrtek 25.4.2024 ve 21:35 hod na TV Prima premiérový 102 díl této show, abyste zjistili, jestli se podařilo odhalit mou tajemnou pracovní pozici.Inkognito TV Prima Maria Kopřivová host realitní makléř Praha Středočeský kraj Jižní Morava reality Kostarika Libor Bouček Jakub Prachař Ondřej Brzobohatý jak vybrat makléře v Praze luxusní nemovitosti neveřejná nabídka

Nebudu vám lhát, bylo to vzrušující dobrodružství.

Ale víte co? Byla to také skvělá příležitost ukázat lidem, že práce může být nejen povinností, ale i radostí a vášní. Takže se ve čtvrtek přidejte ke mně a společně se dozvíme, jestli se týmu Inkognita podařilo odhalit můj tajný životní úkol.

A kdo ví, možná vás to bude inspirovat k tomu, najít svou vlastní vášeň v práci, kterou děláte.

Autor: Maria Kopřivová