KOMPLEXNÍ PORADENSTVÍ A ZAJIŠTĚNÍ NÁKUPU NEMOVITOSTI V KOSTARICE

„Rozhodnutí o koupi nemovitosti je vždy vzrušující, zejména pokud se jedná o první koupi v cizí zemi. Než se rozhodnete investovat do nemovitostí, je třeba vzít v úvahu mnoho aspektů, což platí pro jakoukoli zemi na světě.

Pocházím z Kostariky a mám expertní znalosti v poradenství a zajištění investic v mé rodné zemi. Umění není koupit, ale chytře investovat. Poradím vám s výběrem vhodné lokality, nemovitosti či pozemku, stejně tak, jako budu dbát o to, aby vaše investice měla co nejvyšší ROI (návratnost investice), které se mohou pohybovat v rozsahu 8-12%.

 

Pokud kupujete nemovitost v Kostarice, měli byste se seznámit se specifiky této země, než učiníte první krok. Mnoho expatů se do Kostariky zamiluje hned při své první návštěvě a nezřídka je první myšlenkou, která je napadne, "Chci tady žít!" nebo "Chci si tady pořídit nemovitost".

Kostarika je krásná země, kde může být koupě nemovitosti opravdu dobrou investicí; daně z nemovitosti jsou přiměřené a ať už zde žijete trvale, nebo občas trávíte dovolenou, země má co nabídnout. Pokud jde o každodenní život, Kostarika má mnoho kladů, jako je ekonomická a politická stabilita, přátelští lidé, dobré možnosti práce a vzdělání, dobré zdravotní služby a je považována za nejlepší místo na světě pro odchod do důchodu v zahraničí. Takže ano, koupě nemovitosti může být dobrý nápad, pokud na to jdete správným způsobem.

Nejdůležitější rada, kterou vám při investování v Kostarice mohu dát, zní: NEjednejte impulzivně. Pokud jste opatrní v tom, kam a jak investujete své peníze v České Republice, pak byste měli být dvakrát tak opatrní při nákupu nemovitosti v mé rodné zemi.

Výběr z aktuální nabídky nemovitostí naleznete v záložce Moje Nemovitosti.

Základní informace, které byste měli znát, pokud zvažujete investovat v Kostarice vám přináším na svém Blogu Kostarika.

Ráda vám poradím a pomohu, pokud zvažujete jakýkoliv typ investice v Kostarice. Kontaktujte mě.

*
*
*
email: lname: fname: