O mně

Práce realitního makléře je mým koníčkem, který mi přináší každodenní radost.

Jmenuji se Maria Kopřivová (rodné příjmení Coronado) a pocházím z města Liberia, které je hlavním městem provincie Guanacaste ve středoamerické Kostarice. Tato provincie je oblíbená mezi investory z celého světa a už od mládí jsem tak díky rodině přicházela do kontaktu s realitním trhem, protože můj strýc se věnoval prodeji realit. V roce 2005 jsem se přestěhovala do České Republiky, kde jsem pracovala na Velvyslanectví Kostarické Republiky v Praze až do uzavření velvyslanectví v roce 2009.

Následně jsem se věnovala výuce španělského jazyka a také pomoci českým turistům při návštěvě Kostariky a především pak při investicích do nemovitostí v Kostarice. Posléze jsem se stala certifikovanou realitní makléřkou společnosti RE/MAX Lekvi v Praze.

Předchozí pracovní zkušenosti v odvětvích orientovaných na služby mě vedly k přesvědčení, že není nic důležitějšího než potěšit zákazníky a klienty. To je základní kámen mého podnikání. Věřím, že pokud něco stojí za to dělat, stojí za to dělat to na více než 100%. Při zastupování mých klientů jsem čestná a otevřená a jejich zájmy stavím nade vše.

Můj úspěch spočívá v poctivém přístupu, integritě a profesionalitě s kreativními a inovativními nápady a odhodláním poskytovat nejvyšší úroveň služeb pro mé klienty s náročným vkusem pro sofistikované bydlení.

Těším se, že překonám vaše očekávání a budu se snažit, aby vaše realitní zkušenost byla co nejpříjemnější. Jsem tady pro vás a věřím, že i vy budete s mými službami spokojeni.

Prodávající

Když mi svěříte Vaši nemovitost, získáte nejvyšší úroveň odbornosti a služeb. Pomohu vám profesionálně připravit váš dům na prodej tak, aby celý proces prodeje vaší nemovitosti byl bezbolestným a generoval vyšší prodejní cenu vašeho domu či bytu.

Kupující

Jako oddaný realitní profesionál působící v Praze a okolí dostávám aktualizace z minuty na minutu prostřednictvím strategického networkingu s dalšími realitními makléři; často vím o nemovitostech dříve, než se dostanou na trh. To pro vás znamená lepší náskok před konkurenčními kupujícími a vyšší pravděpodobnost, že najdete dům či byt, který odpovídá vašim kritériím vyhledávání.

Znalost

Na rychle se měnícím realitním trhu někdy hodiny rozhodují mezi úspěšným vyjednáváním o nemovitosti, kterou hledáte a zmeškaným prodejem. Znalost trhu, kdy předložit vhodnou nabídku a jak rychle postupovat dále, je klíčová.

Moje odbornost

Bydlím v Praze, kterou miluji a v mé realitní činnosti se zaměřuji právě na oblast Prahy a okolí. Současně mou konkurenční výhodou a druhou specializací je má rodná Kostarika. Poskytuji investorům kvalifikované poradenství při investování nejen do nemovitostí, včetně profesionálního zajištění veškerého procesu, tak aby bylo bezpečné a mělo vysokou návratnost investic (ROI).

Individuální přístup a trpělivost

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně náročné na emoce, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

 

Zaujala jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
email: lname: phone: