Prodej nemovitostí – rodinné domy, byty a pozemky

Chcete svou nemovitost prodat rychle, bez starostí a za co možná nejvyšší cenu? Pomůžu vám s prodejem domu, bytu i pozemku.

Využijte mých zkušeností Maria Kopřivová realitní makléř Praha Středočeský kraj Jižní Morava reality Kostarika prodat rodinný dům byt penthouse pozemek Inkognito TV Prima host Libor Bouček Jakub Prachač Ondřej Brzobohatý real estate Prague realtor REMAX Svoboda Williams luxent luxus

Přemýšlíte o prodeji svého nemovitosti? Přináším výsledky.

Díky praktickému, profesionálnímu a metodickému přístupu mě a mého týmu vám můžeme nabídnout ten nejlepší přístup.

Se mnou se rozhodně nespálíte. Postarám se o vše od naší první schůzky, přes inzerování nemovitosti a osobní prohlídky až po finální podpis smluv a zaplacení částky.

 

 

Chci prodat rodinný dům

Maria Kopřivová - prodej rodinný domů, realitní makléř Praha, Středočeský kraj, Jižní Morava, prodat rodinný dům, villu, rodinné domy, vily, novostavba, rodinného domu, developerský projekt, chci prodat nejlepšíChcete prodat svůj rodinný dům a hledáte spolehlivého partnera, který vám pomůže dosáhnout nejlepších výsledků? Jste na správném místě.

Prodej rodinného domu je náročný proces, který vyžaduje pečlivou přípravu a strategii. S mým týmem se nemusíte obávat žádného kroku. Specializujeme se na prodej rodinných domů a máme dlouholeté zkušenosti s úspěšnými transakcemi.

Od začátku až do konce vám poskytneme individuální péči a podporu. Nejprve se zaměříme na důkladnou přípravu vašeho domu na trh. Postaráme se o každý detail. Naším cílem je vytvořit prostor plný světla a potenciálu, který zaujme potenciální kupce.

S naší osvědčenou strategií pro prodej rodinných domů a naší znalostí trhu vám pomůžeme dosáhnout maximálního zisku za váš majetek. Díky naší marketingové expertíze a síti kontaktů zajistíme, že váš dům bude rychle a efektivně viditelný pro správné kupující.

Neberte prodej vašeho domu na lehkou váhu.

Spolehněte se na profesionály, kteří vám zajistí bezproblémový proces a optimální výsledky. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte svou cestu k úspěšnému prodeji s důvěrou.

Chci prodat byt v Praze

Chcete prodat váš byt či penthouse v Praze, ale nevíte, kde začít? Neváhejte, jste na správném místě!

Zkušenosti a znalost realitního trhu mě pomáhá v tom, abych vás provedla každým krokem procesu prodeje, zajistila maximální zisk a bezstarostný prodej vašeho bytu. Mé realitní služby jdou nad rámec běžného prodeje. Individuálním přístupem k vašemu majetku a pečlivě promyšlenými kroky zajistím, abyste získali nejlepší cenu za váš byt. Nezáleží na tom, zda prodáváte první byt nebo spravujete realitní portfolio, jsem tu pro vás.

Strategický plán prodeje

Maximální expozice = maximální cena

Jako realitní marketingový specialista s mým týmem zajistím, aby vaše nabídka dosáhla co největšího dosahu a generovala poptávky, schůzky a prohlídky Vaší nemovitosti reálnými potenciálními kupujícími.

  • Každou exkluzivní nabídku prodeje nemovitosti okamžitě zveřejňuji
  • Váš dům či byt uvedu všude, kde je to potřeba
  • Využívám celou makléřskou komunitu – spolupracuji s kolegy, tak abychom našli vhodného kupujícího co nejdříve

Můj přístup

Budu věnovat Vašemu domovu pozornost, kterou si zaslouží

Zastupuji majitele rodinných domů, bytových a nájemních domů, luxusních bytů a penthousů a dalších nemovitostí v regionu Praha, Středočeský kraj a Jižní Morava (v regionech Brno, Břeclav, Mikulov).

Jsem hrdá na můj moderní marketing a s mým týmem se umíme postarat o všechny aspekty prodeje, od uvedení na trh, přes právní zajištění prodeje, až po uzavření smlouvy a profesionální předání. Ke každé nemovitosti přistupuji, jako by byla moje vlastní.

  • Pořádám pravidelné prohlídky nabízených nemovitostí a dny otevřených dveří
  • Reaguji na každý dotaz
  • Poskytuji proaktivní zpětnou vazbu
  • Sleduj aktuální dění na trhu nemovitostí
  • Vyhodnocuji každou nabídku
  • Vyjednávám nejlepší podmínky
  • Vyřešíme jakýkoli problém v procesu prodeje Vaší nemovitosti

Při každé interakci dbám na to, aby se každému klientovi dostalo výjimečného zastoupení.

Kontaktujte mě, abyste zjistili, jak mohu pomoci vám a vašim osobním zájmům v oblasti nemovitostí.

*
*
*
fname: lname: fullname: