RE/MAX LEKVI VIP EXCITE 2023!

Vanguard Prague, Ahoj Vanguard, Praha, Modřany, luxusní byt, loft, PSN, developer, Maria Kopřivová, remax, prodej loftů, penthouse, luxusní nemovitost, obrazy, umění v Praze, moderní umění, Microna, Zdeněk Vinopal, výjimečný projekt, VIP, bydlení, real estate Prague, Czechia, Czech Republic, realtor, broker,

Naši klienti jsou pro nás vždy na prvním místě. Ano, vím, že to zní jako klišé a říká to většina lidí v profesionálním životě. Ale chovají se tak skutečně? My v RE/MAXu i v naší realitní kanceláři RE/MAX Lekvi to myslíme vážně a obchodním případem s klientem náš vztah nekončí, ale naopak začíná. Chceme a vytváříme dlouhodobá partnerství a vztahy.

To bylo také tím správným důvodem, proč jsme před pár dny uspořádali pro naše klienty přátelské, neformální setkání v unikátním projektu luxusního bydlení Vanguard Prague, společenské setkání pro naše zákazníky s názvem REMAX LEKVI VIP EXCITE.

 

Vanguard Prague luxusní bydlení lofty PSN prodat maria Kopřivová Praha Modřany luxury real estate loft svoboda Williams výhled unikátní

Cílem našeho setkání tentokrát bylo především setkat se s našimi klienty mimo pracovní dobu u dobrého vína a společně si užít výjimečného prostředí luxusního loftu Vanguard. Tento loft se nachází v 9. patře tohoto unikátního developerského projektu PSN a nabízí úchvatný výhled z obrovské terasy na panorama Prahy. A co navíc, má autovýtah, což umožňuje budoucím majitelům vyjet se svým automobilovým miláčkem až do výšin svého bydlení a mít svůj automobilový kVanguard Prague unikátní luxusní lofty autovýtah automobilové klenoty Jaguar E-type 3.8l Series 1 Coupé Maria Kopřivová realitní makléřka nejlepší nejkrásnější neúspěšnější prodat byt prodat dům luxusní apartmánlenot pořád na očích. V našem případě jsme měli pro naše klienty připraven skutečně výjimečný kousek, ikonu motoristického světa, v podobě vozu Jaguar E-type 3.8l Series 1 Coupé.

Do výjimečného prostředí patří také výjimečná vína. O ty se nám postaral náš kamarád, úspěšný vinař z Dolních Dunajovic, ikona moravských vinařů, vítěz prestižní soutěže Král Vín 2023, Filip Mlýnek z Vinařství Filip Mlýnek. Dominantními odrůdami vinařství Filip Mlýnek, které si naši hosté mohli vychutnat, byly především Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené a Ryzlink rýnský. Vína z těchto odrůd jsou díky terroiru velmi specifická. Vynikají poměrně vyšší kyselinkou, dlouhou persistencí a hutným, plným dojmem. A protože máme v našich řadách skutečné milovníky vína, tato naše volba jim udělala velkou radost.

Jan Hrubý CEO REMAX RE/MAX Česká Republika Slovensko Maria Kopřivová realitní makléř Lekvi Vanguard Praha Ahoj VIP akce luxusní loft koupit kontakt nejlepší nejkrásnější makléřka z Kostariky realityKostarika tančící dům bydlení nemovitosti jak najít makléře doporučení rychlý prodej

Svou návštěvou akce nás potěšil také generální ředitel RE/MAX Česká republika, pan Jan Hrubý, který svým charisma a skvělou náladou rozšířil společnost našich hostů.

Příjemné setkání, dobré víno a skvělí hosté a výjimečné prostředí je jedna věc, ale nezapomínat ani na chvíli na to, že jsou mezi námi lidé, kteří potřebují naši podporu a pomoc je věc druhá. Pomáhat je lidské a věříme, že je to naše poslání. Proto jsme se také spojili s občanským spolkem Rarach, který se krásně stará o lidi se speciálními potřebami, organizuje pro ně různé aktivity, víkendové výlety či integrační tábory. Především ale tito lidé sdružení kolem speciálního pedagoga Mgr. Martina Marka dávají lásku a péči těmto potřebným dětem i dospělým.

 

Speciální pozdrav pro naše hosty si připravila také video foSpolek Rarach, Mahulena Bočanová, Vanguard Prague, Maria Kopřivová, Remax, Lekvi, VIP, herečka, ordinace v růžové zahradě, dobročinná akce, realitní makléř, Praha, prodat byt, prodat dům, společenská odpovědnost, luxusní loft, invertice, rmu skvělá a charismatická herečka a dobrovolnice ve spolku Rarach, Mahulena Bočanová. Společně s našimi klienty jsme poté vybrali na akci částku v hodnotě 28.000,- Kč pro spolek Rarach, která pomůže vybavit klubovnu, kterou tito úžasní lidé využívají pro odpolední aktivity a kroužky.

Co říct závěrem?  Byl to skvělý den a všichni jsme si ho společně užili, nálada byla více než skvělá a již se těšíme na další výjimečné shledání s vámi.

Speciální poděkování také určitě patří našim obchodním partnerům, společnosti PSN, který je developerem tohoto skvělého projektu Vanguard Prague.

 

 

Více informací k partnerům akce RE/MAX LEKVI VIP EXCITE 2023:

  • Vanguard Prague - Projekt loftového bydlení Vanguard, který se nachází na místě výškové budovy v Modřanech, která původně sloužila jako továrna na letecké přístroje a součástky. Známá byla pod názvem společnosti Microna a byla založena už ve 20. letech 20 tého století, piloty Československé armády Františkem Klepšem a Zdeňkem Vinopalem. Budova disponuje plochou 16 tisíc metrů čtverečních a byla vzhledem ke svému zaměření na vojenské dodávky vybudovaná s požadavky bunkr. Při stavbě této čtrnáctvanguard Prague, Ahoj Vanguard, PSN, developer, developerské projekty, investice, Praha, Modřany, bydlení, Maria Kopřivová, Remax, lekvi, Česká Republika, Czech Republic, Czechia, investice do realit, i patrové budovy bylo použito ohromné množství betonu a železa. Jednotlivé zdi a stropy snesou extrémní zatížení a novým majitelům těchto úžasných loftů tak v rámci úprav dovolují skutečně mnoho. Původní velký kryt civilní ochrany, který se nachází v suterénu, se proměnil ve wellness zónu a posilovnu. Velkou výhodou těchto loftových bytů jsou vysoké stropy, které dosahují výšky až 4,3 metru. Design jednoho vzorového loftu navrhla designérka Ivanka Kowalski, druhý pak vytvořilo architektonické studio OOOOX Radky a Jakuba Valových, které vytvořilo i interiér vstupního lobby nebo wellness. Pokud máte zájem o prohlídku či koupi některého z těchto výjimečných loftů, kontaktujte mě a ráda Vám, ve spolupráci s našim partnerem, společností PSN, představím tento výjimečný projekt.

 

  • PSN – Náš dlouhodobý důvěryhodný a odpovědný partner pro developerské projekty, se kterým úspěšně spolupracujeme již mnoho let. Společnost PSN na českém trhu s nemovitostmi působí již od roku 1991, původně jako Pražská správa nemovitostí, poté od roku 2019 už jen jako společnost PSN. V portfoliu společnosti PSN najdete skutečné architektonické skvosty. Kromě již výše zmiňovaného unikátního projektu loftového bydlení Vanguard Prague, je to také nepřehlédnutelná a skvostná stavba, která se stala nedílnou součástí Prahy – Tančící dům, která své pojmenování získala díky svým věžím, které připomínají postavy tanečníků Ginger Rogersové a Freda Astaira. Tančící dům navrhl chorvatský architekt Vlado Milunić spolu s Frankem O. Gehrym. Dalším projektem, který společnost PSN probouzí k životu je Dům Módy na Václavském náměstí, vůbec první československý poválečný obchodní dům, který poprvé uvítal zákazníky již 8. července 1956. Společnosti PSN nabízí také spoustu možností bydlení ve svých developerských projektech jako je projekt Skyline Chodov, který nabízí celkem 227 ubytovacích jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk. Další projekt BackYard Dejvice reprezentuje dynamiku života ve městě a současně skýtá i tolik potřebné poklidné zázemí. Za zmínku jistě stojí také projekt Ahoj, Vanguard, která je rezidenčním projektem navazujícím na Vangurad Prague a nabídne opravdovou radost z bydlení. Díky promyšlenosti konceptu Ahoj, Vanguard, který vyniká použitím kvalitním materiálům, hravosti barev a dostatku zeleně zde vzniká skutečná oáza. Pražské Modřany patří mezi lokality s obrovským potenciálem.                                                                        

Pokud hledáte vhodné bydlení v Praze, ráda vám představím možnosti v některém z výjimečných bytových projektů společnosti PSN. Kontaktujte mě a já vám najdu byt podle vašich představ a možností.

Maria Kopřivová, realitní makléř, VIP, Akce, vanguard Prague, Ahoj, Vinařství Filip Mlýnek, Dolní Dunajovice, Král Vín, výběr z cibéb, Ryzlink rýnský, vlašský, rulandské šedé, Hibernal, Muškát, veltlínské zelené, Pálava, Mikulov, Jižní morava, víno, vinohrad, vinařská oblast, degustace vín, vinobraní, vinný sklep, Vinselekt Michlovsk, Vinařství Volařík, Mikrosvín, Perná, Dolní Věstonice, Znojmo, luxusní bydlení,

  • Vinařství Filip Mlýnek - Vinařství Filip Mlýnek z Dolních Dunajovic je malým a exkluzivním vinařstvím, které se nachází jen 7km od Mikulova, v krásné vinařské oblasti pod Pálavou. Vinařství obhospodařuje plochu 10 hektarů viničních tratí v oblasti Pálavy, jako jsou Plotny, Dunajovické kopce a Liščí vrch. Vinařství Filip Mlýnek produkuje vína, která reprezentují regionální charakter a historii, a zároveň jsou schopna úspěšně konkurovat na mezinárodním trhu. Cílem vinařství je zejména uspokojovat malou skupinu vinných nadšenců a milovníků vína. Důkazem toho, že se to Filipovi Mlýnkovi a jeho týmu daří je to, že se stal absolutním šampionem největšího českého vinařského projektu Král Vín. Králem vín 2023 se stal Ryzlink Vlašský 2021 výběr z cibéb.

 

  • Spolek RARACH - Občanské sdružení Rarach se nyní zaměřuje na organizaci a pořádání mimoškolních aktivit během celého kalendářního rSpolek Rarach, Vanguard Prague, Maria Kopřivová, sbírka, REMAX, Mahulena Bočanová, postižené děti, pomoc, Martin Zounar, realitní makléř, oku. Usiluje o zabezpečení potřeb pro osoby se speciálními potřebami, ale i pro osoby zdravé, které vedou k dosažení nejplnější možné společenské integrace a individuálního rozvoje, včetně rozvoje kulturního a duchovního. Snaží se o navazování spolupráce s jinými organizacemi s cílem výměny zkušeností a zlepšení péče o osoby se speciálními potřebami.