Exkluzivní Investiční Příležitost: Výrobní areál s pozemkem v Březí u Mikulova!

Exkluzivní Investiční Příležitost: Výrobní areál s pozemkem v Březí u Mikulova!
20 349 000 Včetně právního servisu Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Výjimečná investiční příležitost v srdci obce Březí u Mikulova. Tato unikátní nemovitost nabízí fascinující historii a rozsáhlý pozemek o celkové ploše 7435 m2. Zahrnuje moderní výrobní halu z roku 2016 a malebnou klubovnu s krbem a soukromým rybníčkem, poskytující neomezené možnosti pro váš podnikatelský nebo osobní rozvoj.
Moderní Výrobní Hala (Rok Výstavby 2016): Původně byla hala využívaná pro moderní vinařství, teď nabízí flexibilitu pro širokou škálu podnikatelských aktivit. Nachází se na pozemku o výměře 141m2, vedeno v územním plánu obce Březí jako smíšená výrobní plocha.
Klubovna s Krbem a Soukromý Rybníček: Harmonické spojení pracovního života s odpočinkem. Ideální pro zaměstnance nebo hosty, přidávající hodnotu a pohodu.
Rozlehlý Pozemek 7,294 m2: Vaše plány nemají žádná omezení. Tento prostor je připraven k rozšíření stávajících aktivit nebo k realizaci nových, ambiciózních projektů. V současné době je veden v územním plánu obce Březí jako plochy smíšeného nezastavěného území. Majitel měl v plánu vybudovat rozsáhlé karavanové centrum, a v současnosti je ve fázi změny územního plánu obce kvůli tomuto záměru.
Bezpečnost a Ochrana: Kamerový systém na pozemku zajišťuje klid a bezpečnost vašeho majetku.
Jedinečná Investice Čeká na Vaše Nápady! Výroba, skladování nebo něco úplně nového? Tato unikátní nemovitost s moderní výrobní halou a kouzelným rybníčkem nabízí obrovský potenciál pro rozvoj podnikání nebo pro vaše osobní projekty. Buďte prvním, kdo využije tuto jedinečnou příležitost!
Kontaktujte Nás Pro Více Informací: Chcete získat podrobnosti o tomto místě s neomezenými možnostmi? Jsme zde pro vás, abychom zajistili prohlídku a sdělili veškeré informace. Vaše nová cesta za úspěchem začíná právě tady!

Informace o nabídce

Lokalita
Parcela6650/1
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky332-NP00205
Datum aktualizace04.03.2024
Umístění objektuKlidná část obce
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 400 V
Inženýrské sítěVodovod, kanalizace, elektřina
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro komerční výstavbu
Celková plocha m27435
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
lname: phone: