Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad!

Klub Amabila – Výjimečné komerční prostory v Srdci Královských Vinohrad!
39 990 000 Včetně právního servisu Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Amabila, jedinečný komerční prostor, který vyzařuje historii a šarm. Tento prostor se nachází v historickém secesním domě U Jelena, v samém srdci Královských Vinohrad, na Slezské ulici.

Od svého zkolaudování v roce 2013 byl tento unikátní prostor středem pozornosti pro VIP klientelu a korporátní události v Praze. V letech 2013-2016 hostil AMABILA širokou škálu úspěšných akcí pro VIP klientelu a korporátní sektory. Od exkluzivních eventů po soukromé oslavy, školení a vernisáže.

V letech 2017-2018 prošla AMABILA důkladným tématickým i designovým faceliftem. Tato investice posílila jeho exkluzivní pověst a upevnila jeho pozici jako místo, které vás překvapí svou moderností a elegancí. S celkovou podlahovou plochou 340m2, je AMABILA domovem pro vaše nápady a ambice. Zahrnuje bar, velký a malý sál, útulnou kavárnu, plně vybavenou kuchyň, šatnu, elegantní dámské a pánské toalety, kompletní zázemí pro zaměstnance včetně WC a sprchy, skladovací prostory a technické místnosti.

S hlavním vstupem z rušné ulice Slezská a zadním vchodem z vnitřní části domu - ulice Nitranská, AMABILA nabízí snadný přístup a pohodlnost pro vaše hosty a zaměstnance. AMABILA byla nadstandardně vybavena a pečlivě sanována a izolována od zemní vlhkosti. Dvojité podlahy, posílená statika, kvalitní klimatizace, anglické dvorky a moderní předstěny do ulic Nitranská a Slezská - všechno toto přispívá k dokonalému prostředí pro vaše aktivity a události.
Amabila ovšem není jen o obchodě, sloužila také jako kulturní a společenské centrum a nabízí rozsáhlé možnosti využití s kompletně zrekonstruovanými prostory. Prostor zahrnuje bar s kapacitou 12 osob, kavárnu s 28 místy a dva konferenční sály pro 70 osob. K tomu je součástí i vnitřní zrekonstruovaná zahrádka s historickou studnou, poskytující relaxační prostor pro hosty.

Podlahy jsou řešeny velkoformátovými keramickými dlaždice v interiéru, týkové dřevo je na předzahrádce. Režné zdivo s přiznanými kamennými základy. Etážové vytápění je zajištěné plynovým kotlem umístěným v technické místnosti.
Moderní a plně funkční elektroinstalace splňuje veškeré bezpečnostní normy.
Prodej komerčního prostoru Amabila je včetně kompletního vybavení, které zajistí bezproblémový provoz a okouzlující atmosféru. Zde je seznam exkluzivního vybavení: Kvalitní třípákový kávovar Conti (Monako), konvektomat a holdomat, trouba se sklokeramickou deskou, mrazák a lednice, dvě prosklené lednice na baru, myčka, nerezový pult pro ohřev cateringu, varné mísy na ohřev polévky, vybavení pro servírování cateringu, komplet nádobí německé značky Schonwald, nábytek (stoly, židle, lavice), bar s audio vybavením, příprava a rozvody na vnitřní kamery, dataprojektor a plátno a další

Unikátní prostor soukromého business klubu Amabila není jen nemovitostí - je to příběh úspěchu a inspirace. Buďte první, kdo využije jeho potenciál k dalšímu rozvoji vašeho podnikání či kulturních aktivit.

Informace o nabídce

Lokalita
Pražský obvodPraha 3
Část obceVinohrady
UliceSlezská
č. domovní / č. orientační1459 / 72
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky332-NP00213
Datum aktualizace30.05.2024
Druh objektuSmíšená
Umístění objektuCentrum obce
VybavenoAno
Plocha užitná m2340
Celková podlahová plocha m2340
Počet parkovišť
Počet garáží
ElektřinaElektro - 230 V
OstatníVýtah
ZástavbaObchodní a obytná
TelekomunikaceInternet
SítěKabelové rozvody
Topeníústřední plynové, Klimatizace
DopravaSilnice, MHD, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet bytů21
Plocha zahrady m252
Rok rekonstrukce2018
Rok kolaudace2013
Podlaží podzemní1
Počet podlaží objektu6
Číslo podlaží v domě-1
Popis prostoru
KategorieKomerční
Typ domuPatrový
Druh prostorObchodní prostory
Stav prostoruVelmi dobrý
VodaVoda - zdroj pro celý objekt, Voda - studna
OdpadKanalizace
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
fname: