Prodej Vinného Sklepa s Pozemkem v Novosedlech u Mikulova

Prodej Vinného Sklepa s Pozemkem v Novosedlech u Mikulova
4 540 000 Včetně právního servisu Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Máme pro vás vzácnou příležitost - Vinný Sklep v malebné obci Novosedly. Novosedly u Mikulova jsou vyhledávanou destinací pro vinařské nadšence. Tato malebná obec láká nejen svojí atmosférou, ale také kvalitními víny a moravským životním stylem.
A právě v této populární lokalitě nabízíme k prodeji zrekonstruovaný vinný sklep o velikosti 76 m2. K vinnému sklepu náleží pozemek o rozloze 384 m2. Tento pozemek je v územním plánu obce Novosedly veden jako „rekreace individuální“ (RI) a v souladu s tímto plánem je možno jej využít pro pozemky dalších staveb a zařízení, které souvisejí a jsou slučitelné s rekreací.
Tato plocha nabízí možnost dalšího rozvoje a využití pro podnikání nebo relaxaci.
Tento vinný sklep se nachází na trase Mikulovské vinařské stezky a současně na frekventované cyklostezce Mikulovská vinařská stezka (80km). Zaujme tak nejen milovníky vína, ale i cyklisty a turisty, kteří touží po nezapomenutelném zážitku. Tohle není jen nemovitost, je to šance stát se součástí bohatého světa vinařských chutí a historie. Majitelé tohoto jedinečného vinného sklípku se opakovaně účastnili oblíbené akce „Novosedelské sklepy open“, která se koná dvakrát ročně, v červnu a září s tím, že vždy měli nejvyšší návštěvnost.
Vinný sklep byl postaven kolem roku 1920 a zrekonstruovaný v roce 2014, sklep spojuje původní kouzlo s moderním komfortem. Ideální pro ty, kdo si chtějí zachovat historii a tradice. Sklep je zkolaudován k provozu vinotéky, což otevírá možnosti pro podnikání v oblasti vinařství a zároveň zajišťuje příjem z prodeje vína. Kromě vnitřních prostor nabízí také pohodlné venkovní posezení.
Vlastníte Svůj Vinařský Sen: S kapacitou 25 osob, barem a sociálním zázemím máte možnost proměnit tento sklep v centrum vinařských zážitků. Buďte pánem svého vlastního vinařského ráje a přineste do Novosedel novou éru vinařství.
Nyní je ten správný čas stát se součástí této vinařské klenotnice. Pro bližší informace mě kontaktujte a domluvte si prohlídku této unikátní nemovitosti.

Informace o nabídce

Lokalita
UliceSkryto
č. domovní / č. orientační
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky332-NP00202
Datum aktualizace03.03.2024
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
VybavenoČástečně
Užitná plocha m276
ElektřinaElektro - 230 V
KomunikaceAsfaltová
Rok rekonstrukce2014
Rok výstavby1920
Popis objektu
Stav objektuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
*
*
*
phone: email: