Mé služby

Spolehnout se na mě můžete zejména v těchto oblastech:

 

PRODEJ NEMOVITOSTI

Chcete svou nemovitost prodat rychle, bez starostí a za co možná nejvyšší cenu? Se mnou se rozhodně nespálíte. Postarám se o vše od naší první schůzky, přes inzerování nemovitosti a osobní prohlídky až po finální podpis smluv a zaplacení částky.

KOUPĚ NEMOVITOSTI

Chcete koupit dům nebo byt, ale žádná k dosud zveřejněných nabídek na internetu vás nezaujala? Najdu vám to pravé bydlení pro vás i vaši rodinu. Společně probereme vaše představy a pokusíme se najít dokonalé řešení. Netrapte se zbytečně věčným pročítáním internetových nabídek, jde to i jednoduše.

 

KOMPLEXNÍ PORADENSTVÍ A ZAJIŠTĚNÍ NÁKUPU NEMOVITOSTI V KOSTARICE

Pocházím z Kostariky a mám expertní znalosti v poradenství a zajištění investic v mé rodné zemi. Umění není koupit, ale chytře investovat. Poradím vám s výběrem vhodné lokality, nemovitosti či pozemku, stejně tak, jako budu dbát o to, aby vaše investice měla co nejvyšší ROI (návratnost investice), které se mohou pohybovat v rozsahu 8-12%.

PRONÁJEM

Pronajímat nemovitost na vlastní pěst může být pořádný stres. Se mnou ale zvládnete všechno hladce. Osobně zájemce o pronájem prověřím, takže budete mít jistotu včasného placení nájmu i slušného chování a ohleduplnosti k nemovitosti a jejímu zařízení.

HOME STAGING

Home staging je profesionální příprava nemovitosti k prodeji. Nejedná se o zakrývání vad a nedostatků, jak si mnozí myslí. Cílem home stagingu je, aby nemovitost oslovila co možná nejširší okruh potenciálních zájemců. Důraz je kladen na prosvětlení interiéru, zvýraznění výhod dispozice a navození příjemné atmosféry.

Сílem Homestagingu je zvýraznit silné stránky vaše nemovitosti tak, aby vynikla mezi ostatní objekty na trhu.

Stylizace dokáže hodnotu objektu zvýšit. V některých případech se nám to povedlo dokonce o 10 %. Díky homestagingu vytvoříme u potenciálního zájemce ten nejlepší první dojem z nemovitosti, který je v rámci inzerce na internetu hodně důležitý.

 

ŠTÍTEK PENB

Věděli jste, že při prodeji i pronájmu musíte předkládat platný průkaz energetické náročnosti budovy, neboli štítek PENB? Zájemcům a případným kupců ukazuje, jaká je spotřeba veškerých energií v nemovitosti. Pomůžu vám štítek PENB získat. Najdu pro vás odborníka, který stavbu zhodnotí a průkaz vám vydá.

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTI

Našli jste nemovitost snů, ale stojí více, než máte naspořeno? Už vás nebaví platit nájem a chcete se stěhovat do vlastního? Specializuji se i na finanční poradenství, takže vám mohu pomoci s financováním třeba pomocí hypotéky.

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

Pokud chcete prodat nemovitost, musíte mít jasnou představu o její ceně. Cenové mapy nebo porovnávání s podobnými nemovitostmi je velice často zavádějící. Díky letům své praxe vám mohu tržní cenu nemovitosti odhadnout s co největší přesností. Vyhodnocuji reálné ceny prodaných nemovitostí dle aktuálních údajů z katastru nemovitostí.

 

Zaujaly Vás mé služby? Kontaktujte mě!

*
*
*
fname: