Bydlení v Kostarice - moderní domy s jedinečnou architekturou

Zájem Čechů o nemovitosti v Kostarice rychle roste a investice v mé rodné zemi se vyplatí. V poslední domě máme zvýšený zájem také o pozemky a následnou bytovou a rezidenční výstavbu. Při výstavbě rodinných domů spolupracujeme s přední kostarickou architektonickou kanceláří, která splní vaše cíle v oblasti moderního designového a současně udržitelného a ekologického bydlení.

Kostarika Nemovitosti reality Maria Kopřivá architekt design architektura dům na prodej na pláži cena pozemek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kde se inovace setkává s uměním

Kostarická architektonická kancelář, se kterou spolupracujeme byla založena v roce 1975 s jasnou a vášnivou snahou stát se ateliérem, který se zabývá výhradně současným designem. Bylo to v době, kdy kostarická společnost neměla téměř žádné povědomí o tom, jak báječný je design, nebo ho vůbec neznala. Díky téměř padesátileté odborné praxi a rozsáhlým zkušenostem je tento kostarický tým předních architektů vybaven k řešení důležitých technických problémů při navrhování a realizaci během výstavby.

Kostarika Nemovitosti reality Maria Kopřivá architekt design architektura dům na prodej na pláži cena pozemek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moderní domy s jedinečnou architekturou.

Všichni sníme o tom, že jednou budeme mít jedinečný dům. Ať už se jedná o malý bungalov, nebo velké rodinné sídlo, všichni chceme, aby naše domovy vynikaly nad ostatními. A zatímco někteří lidé se spokojí s tradičním designem, jiní chtějí jedinečný design domu.

Naši architekti se zaměřují výhradně na zvyšování životní úrovně prostřednictvím návrhů obytných prostor v tropickém podnebí s nádechem poezie. Jejich cílem je ohleduplnost k životnímu prostředí a věnují zvláštní pozornost tomu, aby se klientův každodenní život spojil s přírodou tak, aby se se cítili příjemně.

Kostarika Nemovitosti reality Maria Kopřivá architekt design architektura dům na prodej na pláži cena pozemek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsme si vědomi, že dobrý design je výhodná investice

Každý se někdy setkal s prostorem, který odrážel nerealistický nebo frustrující design. Proto se společně s našimi architekty věnujeme navrhování s ohledem na funkčnost, flexibilitu a nadčasový design, který přidává budově další hodnotu. Jednoduše řečeno, designově dobře navržené domy přinášejí větší spokojenost a vyšší hodnotu při dalším prodeji i po celou dobu životnosti domu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhoda místních znalostí

Naši renomovaní architekti jsou místní. Mají dobré znalosti místního plánování a přesně ví, jak to v Kostarice chodí. Můžete si být jisti, že máme zkušenosti se spoluprací s danými místním stavebními úřady a víme, jaké pokyny je třeba dodržovat. Naší výhodou je, že známe místní dodavatele, což vám ušetří čas i peníze. Víme, že hledání dobrých řemeslníků je minové pole a může být těžké poznat, komu v cizí zemi věřit. My Kostariku známe a naši architekti využívají svých kontaktů a navrhnou vám ty správné řemeslníky pro váš projekt s ohledem na váš rozpočet a velikost stavby. To vám značně usnadní práci a pomůže vám vyhnout se nutnosti shromažďovat spoustu různých nabídek od stavbařů, geodetů nebo jiných odborníků, které potřebujete pro svůj projekt využít.

Projekty nejvyšších standardů

Náš tým architektů a tým vysoce profesionálních spolupracujících inženýrů vám zaručí nejen vysokou kvalitu návrhu, ale také důkladný proces kontroly stavby v Kostarice, který zajistí, že architektonické návrhy budou provedeny podle nejvyšších standardů.

 

Pokud máte zájem investovat v mé rodné Kostarice a hledáte odbornou pomoc, kontaktujte mě telefonicky nebo přes níže uvedený formulář a já se s Vámi spojím.

*
*
*
lname: